GIT Consult

JavaScript/React developer

JavaScript/React developer Publikováno: 19.05.2020

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím a dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění. Stabilní společnost, která přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Náplň práce

- Vývoj moderní aplikace pro zobrazení informací o klientech
- Front-end je vyvíjen v React; back-end je psán v Java 8 a Spring Boot frameworku

Požadavky

- Předchozí zkušenost s Javascript/React a Redux
- Vítaná zkušenost s: ES6, Node.js/Yarn a Webpack, Jest, GiT, REST

Nabízíme

- Příležitost realizovat svoje nápady (přestože jsme korporace se všemi + a -, realizujeme změny a dáváme šanci novým podnětům)
- Pružnou pracovní dobu
- Možnost home office
- 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna
- Multisport karta
- Program Cafeterie
- Pravidelná školení
- Team buildingové akce
- Firemní notebook a služební telefon

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko