GIT Consult

Junior Accountant

Junior Accountant Publikováno: 13.02.2020

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Pro našeho klienta, globální společnost, se zaměstnanci a kancelářemi, které pokrývají celý svět, hledáme kandidáta na pozici Junior Accountant. Vhodný kandidát bude zodpovědný za zpracování administrativních a účetních úkolů, primárně zaměřených na podporu našeho globálního oddělení POS. Svojí práci bude zároveň podporovat ostatní týmy v společnosti (Logistika, Customer service).

Hlavní pracovní náplň:
- Vytváření nákupních objednávek pro POS a spravování souvisejících kmenových dat zásob včetně nákupních cen v SAP
- Zpracování nákupních faktur za POS v systému zpracování nákupních faktur a řešení rozdílů v ceně a množství
- Udržování kmenových dat dodavatele pro celou českou organizaci
- Měsíční uzávěrka – Položky Hlavní knihy pro kumulaci zásob a logistických nákladů POS
- Měsíční reporting
- Podpora týmů Logistiky a Customer service

Požadavky

Ideální kandidát bude mít:
- Dokončené SŠ vzdělání nejlépe v účetnictví nebo administrativě a minimálně 2 roky zkušenost s podobnou pozicí, nebo VŠ absolvent v oboru finance / účetnictví s určitou praxí v podobném zaměstnání
- Plynulou znalost ČJ a AJ
- Dobrou znalost MS Office, práce v SAP výhodou
- Přesnost, smysl pro detail
- Organizovanost, schopnost stanovit priority
- Možný datum nástupu: březen 2020

Nabízíme

Co nabízíme:
- Motivující finanční ohodnocení
- Práci na plný pracovní úvazek
- Podpora Work-life balance a flexibility pracovní doby
- Stravenky v hodnotě 100 Kč
- 3 dny Sick leave
- Penzijní připojištění
- Zaměstnanecké slevy
- Kanceláře v centru Prahy, kousek od metra

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková