GIT Consult

Junior Angular developer

Junior Angular developer Publikováno: 08.11.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

· vývoj nových digitálních kanálů
· rozvoj stávajících klientských aplikací
· posouvání webu o úroveň výše
· aplikace moderních technologií do praxe
· brainstorming k dalšímu směřování FrontEnd vývoje

Požadavky

· Angular, Angular-cli
· CSS3 + preprocessory (SASS)
· typescript, javascript, ES5, ES6
· state management framework (ngrx, ngxs)
· OOP principy, verzovací nástroje (GIT)
· Angular material, CDK, Bootstrap, flexbox / flex-layout
· větší angular aplikace (modularizace, lazy-loading, komplexní state management)
· REST, OAUTH2, BE NodeJS - express, Nest,
· výhodou je pak znalost CI/CD, skriptování a UNIX shell + UML modelování

Nabízíme

· práce v agilním prostředí
· roční bonus
· příspěvek na penzijní připojištění až do výše 25 000 Kč/rok
· vzdělávací a rozvojové akce
· účast na školeních a konferencích
· stravenky (v hodnotě 110 korun za den) plně hrazené zaměstnavatelem
· cafeteria s ročním příspěvkem 6 tisíc korun
· dovolená v rozsahu 5 týdnů ročně
· zdravotní volno 5 dnů ročně

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko