GIT Consult

Junior AP Accountant s angličtinou

Junior AP Accountant s angličtinou Publikováno: 25.07.2018

Global leader in the science of heart valves and hemodynamic monitoring.

Náplň práce

- zpracování faktur a jejich nahrávání do interního systému
- sledování a řešení případných problémů s fakturami
- rekonciliace bankovních účtů, řešení případných odchylek
- sledování plateb a řešení případných problémů
- komunikace s interními a externími zákazníky a s dodavateli
- příprava podkladů pro reporting

Požadavky

- minimálně středoškolské vzdělání s ekonomickým zaměřením
- pokročilou znalost angličtiny
- nutná znalost českého jazyka - rodilý mluvčí nebo velmi dobrá znalost na komunikativní úrovni
- zkušenosti s účetnictvím - alespoň jeden rok
- uživatelskou znalost práce na PC - především MS Excel

Nabízíme

- flexibilní docházku cca 20 hodin týdně - docházíte dle svých časových možností (v pracovní dny mezi 8 a 17 hodinou)
- spolupráci na dobu neurčitou
- stravenky, Flexi Passy, 5 týdnů dovolené, možnost home office
- práci v přátelském a profesionálním mezinárodním prostředí
- místo výkonu práce na Praze 8
- nástup: ihned/dohodou

Region
Nástup
Ihned/dohodou
Typ zaměstnání
Částečný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Čapková