GIT Consult

Junior IT Specialista

Junior IT Specialista Publikováno: 21.07.2020

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím a dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění.
Stabilní společnost přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Náplň práce

Máš po maturitě a hledáš uplatnění v oblasti IT či jsi velký fanda IT a v této oblasti se cítíš jako ryba ve vodě?

Hledáme šikovné absolventy technických škol a zájemce o práci v IT, kteří mají chuť pracovat v mezinárodním dohledovém centru (Česká a Slovenská republika, Itálie, Německo, Francie).
Nebojíte se práce v IT a máte přehled v oblasti HW a SW? Možná se věnujete počítačům ve volném čase, nebo jste se naučili spravovat pracovní stanice a sítě ve škole. Zkrátka víte o IT víc, než pouze dešifrovat zkratku a mluvíte aktivně anglicky?

PAK HLEDÁME PRÁVĚ VÁS!

Můžeme nabídnout moderní pracovní prostředí a příjemný kolektiv. Díky rozmanité práci získáte příležitost dále rozvíjet své technologické znalosti a naučíte se pracovat s monitorovacími nástroji.

Co děláme v dohledovém centru?
- Monitorujeme IT infrastrukturu a provozní aplikace.
- Analyzujeme příčiny a souvislosti chybových stavů.
- Odstraňujeme jednoduché chybové stavy dle zadaného postupu.
- Eskalujeme události z monitorovacích nástrojů.
- Testujeme chybové stavy.
- Sledujeme řešení ticketů.
- Částečně přebíráme povinnosti IT helpdesku (1. úroveň podpory).

Dohledové centrum musí být v provozu 24/7, proto se střídáme v 12-ti hodinových směnách, v režimu krátkého a dlouhého týdne, včetně víkendů a svátků. Sídlíme v blízkosti stanice metra linky C – Chodov.

Nabízíme

Můžete využívat širokou paletu zaměstnaneckých benefitů, jako například stravenky, 5 dní dovolené navíc, 2 dny zdravotního a další 2 dny osobního volna, slevy na pojišťovací produkty atd. a v neposlední řadě také školení a jazykové kurzy.
Zkušenost na obdobné pozici výhodou.

Pokud byste chtěli rozšířit náš stávající team, neváhejte a pošlete svůj životopis v anglickém jazyce.
Těšíme se na Vaše reakce.

Region
Nástup
Dohodou
Mzda
24000
Typ zaměstnání
Plný úvazek
Kontaktní osoba
Dvořáková Iveta