GIT Consult

Junior IT Specialista/ka

Junior IT Specialista/ka Publikováno: 27.02.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Přidejte se do malého IT týmu úspěšné německé firmy, která přes 40 let vyvíjí, udržuje a rozšiřuje rozsáhlou platformy pro řidiče, automobilové servisy a pojišťovny. Společnost rozšiřuje své působení v České Republice a hledá nového člena týmu pro IT podporu produktu.
Budete poskytovat technickou podporu zákazníkům, provádět instalace a konfigurace. Občas budete cestovat přímo do sídla klienta. Pro funkčnost produktu je také potřeba provádět nastavení v prostředí Windows.
Aplikace běží na desktopech a v cloudu a firma nabízí jak hotová řešení, tak možnost využití znovupoužitelných komponent. Podle vašich schopností tak můžete časem provádět složitější konfigurace nebo drobné opravy, které už ale vyžadují základy programování.
Na začátku projdete individuálním zaškolením. Český tým je malý a tak je zde velký prostor pro vaše nápady a individuální ohodnocení v případě, že se pustíte do složitějších projektů. Budete-li mít zájem, můžete se vypracovat na JS vývojáře/ku.

Koho hledáme:
Pozice je vhodná pro čerstvého absolventa IT střední školy, případně i jiného oboru, pokud máte o IT podporu prokazatelný zájem. U zkušenějších kandidátů je klient schopný individuálně upravit podmínky spolupráce.

Požadavky

Minimální technické požadavky:
· znalost administrace OS Windows a základy nastavování práv, MS Office
· znalost uživatelského HW (PC a jeho komponenty, periferie..)
· základní znalosti sítí (pojmy, konfigurace, zapojení…)
· HTML, CSS

Dále potřebujeme:
· řidičský průkaz kategorie B (budete jezdit za zákazníky)
· anglický jazyka slovem i písmem

Výhodou:
· znalost německého jazyka
· Javascript, jQuery
· Java (případně jakýkoliv jiný jazyk, ve kterém jsi schopný/ná napsat malé programy/tooly)
· PHP

Nabízíme

Hlavní benefity společnosti jsou stravenky, Multisport karta a 5 týdnů dovolené.
Kanceláře najdete nedaleko Globusu, v Praze-Čakovicích. Na této pozici bohužel nemůžeme nabídnout Home Office.

Region
Nástup
ASAP
Kontaktní osoba
Kristina Nohavicová