GIT Consult

Junior účetní pro americkou společnost s FR

Junior účetní pro americkou společnost s FR Publikováno: 18.12.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

• zpracování neobchodních (nepřímých) a obchodních (přímých) faktur
• kontrola faktur - formálnost, správnost
• zpracování, kontrola a zúčtování záloh
• komunikace se zainteresovanými stranami
• komunikace v anglickém a francouzském jazyce

Požadavky

• ukončené min. středoškolské vzdělání (nejlépe v ekonomii či administrativě)
• základní znalosti fakturace
• výborné PC dovednosti (Microsoft Outlook, Excel)
• znalosti v programu SAP výhodou
• týmový duch, pečlivost, přesnost, schopnost pracovat pod tlakem
• komunikativní znalost anglického a francouzského jazyka podmínkou!

Nabízíme

• práci v pohodovém kolektivu
• Pracovní doba 8 hod. od pondělí do pátku
• Pracovní smlouva na dobu neurčitou – nástup do kmenového stavu společnosti
• Možnost kariérního růstu
• Mzda: 25 - 35 000 - dle zkušeností
• 23 dnů dovolené za kalendářní rok, sick days, stravenky
• Multisport karty, příspěvek na penzijní připojištění, firemní akce
• Nástup: ihned/dohodou

Místo výkonu
Nástup
leden 2019
Kontaktní osoba
Iveta Pešková