GIT Consult

Konstruktér- strojař

Konstruktér- strojař Publikováno: 16.01.2019

Tradiční česká výrobní firma v Jablonci nad Nisou – s vlastní konstrukcí a výrobním programem z oblasti průmyslové automatizace zaměřeným na menší i větší technologické celky - rozšiřuje svůj tým a hledá kolegu konstruktéra.

Náplň práce

Co u nás dělá konstruktér:
· navrhuje konstrukční řešení strojních zařízení na základě zadané koncepce od klienta
· zabývá se modelováním a tvorbou dokumentace 2D a 3D finálního produktu, podsestav a jednotlivých dílů za použití SW CAD
· kompletuje výkresovou dokumentaci k danému zařízení
· řídí změny v projektové dokumentaci

Požadavky

Jak bychom si Vás představovali a co byste měl umět:
· ideálně SPŠE nebo VŠ technického směru – elektro - mechatronika, pneumatika, automatizace
· min.3 -5 let praxe podmínkou
· znalost modelování v 3D SW CAD – velkou výhodou znalost CREO
· AJ- střední - písemná komunikace a pro pochopení technického textu
· znalost práce na PC (MS Office)
· ŘP sk. B

Nabízíme

Co bychom Vám jako novému kolegovi chtěli nabídnout:
· Zajímavé a motivující platové podmínky
· Systém firemních benefitů - 5 týdnů dovolené, dotované stravování, příspěvek na kulturu nevo sport ve výši 5000 Kč ročně
· příspěvek na kursy AJ
· atraktivní projekty a tým pohodových kolegů

Místo výkonu
Jablonec nad Nisou
Obor
Kontaktní osoba
Marcela Slováková