GIT Consult

Koordinátor/ka na oční klinice

Koordinátor/ka na oční klinice Publikováno: 13.07.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Pro našeho klienta hledáme kandidáty na pozici Koordinátor/ka. Důležité je pro nás dokončené středoškolské vzdělání a minimálně středně pokročilá angličtina. Vysokoškolský titul ani předchozí zkušenosti nepotřebujete. Pracovat budete v lékařském prostředí, ale vzdělání v tomto obotu také není potřeba.

A co tedy bude Vaší náplní práce?
- komplexní zajištění chodu recepce
- komunikace s klienty, zdravotními sestrami a lékaři - klienti mohou být i cizinci, budete tedy často využívat angličtinu
- objednávání klientů
- vyřizování telefonátů
- práce s rezervačním systémem a databází klientů
- další administrativní činnosti

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání s maturitou - vhodné i pro čerstvé absolventy/ky
- aktivní znalost AJ - minimálně středně pokročilá úrověň, znalost NJ výhodou
- příjemné vystupování a výborné komunikační schopnosti - denně budete v kontaktu s klienty, zdravotními sestrami a lékaři
- uživatelskou znalost práce na PC a s MS Office
- dobré organizační dovednosti
- spolehlivost, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

- pracovní smlouvu na 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou
- nadstandardní mzdové podmínky a měsíční odměny
- nadstandardní lékařskou péči
- práci v příjemném prostředí v centru Prahy
- výbornou dopravní dostupnost - klinika sídlí hned u zastávky metra
- nástup: ihned/dohodou

Region
Nástup
Ihned/dohodou
Typ zaměstnání
Plný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Čapková