GIT Consult

Koordinátor/ka personální agendy

Koordinátor/ka personální agendy Publikováno: 13.07.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Pro našeho klienta - oční kliniku hledáme kandidáty na pozici Koordinátor/ka personální agendy do back officu. Vysokoškolský titul ani předchozí zkušenosti z personalistiky nepotřebujete!

A co tedy bude Vaší náplní práce?
- příprava pracovních smluv
- příprava vstupních a výstupních dokumentů
- správa benefitního systému společnosti a výpočet finančních bonusů
- administrativní podpora generálního ředitele
- další administrativní činnosti

Požadavky

- minimálně SŠ vzdělání s maturitou
- zkušenosti v administrativě alespoň jeden rok
- mírně pokročilá znalost AJ - občas pošlete nějaký email v angličtině
- uživatelská znalost práce na PC a s MS Office
- dobré organizační dovednosti
- asertivita, samostatnost, pečlivost

Nabízíme

- pracovní smlouvu na 1 rok, poté prodloužení na dobu neurčitou
- nadstandardní mzdové podmínky a měsíční odměny
- občasnou práci z domova
- nadstandardní lékařskou péči
- práci na Praze 4 na Pankráci
- nástup: ihned/dohodou - preferujeme nástupy ihned

Region
Nástup
Ihned/dohodou
Typ zaměstnání
Plný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Čapková