GIT Consult

Lead architect / manažer architektonického týmu

Lead architect / manažer architektonického týmu Publikováno: 28.11.2019

retail of hypermarkets Globus supplies full assortment of food and nonfood products

Náplň práce

Hledáme člověka který si vezme pod křídla návrh a design implementace nových požadavků od prvotních fází projektu a bude spoluzodpovědný za dotažení návrhu do konečné podoby realizačním týmem.

Náplň práce:

- Analýza a zpracování požadavků
- Zodpovědnost za design architektury pro jednotlivé business domény
- Zodpovědnost za aplikování architektonických principů, standardů, paternů a frameworků
- Zodpovědnost za delivery
- Vedení menšího architektonického týmu
- Mentoring

Požadavky

- Prokazatelné zkušenosti v oblastech analýzy a optimalizace procesů, sběru požadavků a solution architektury, včetně tvorby návrhů
- Nutnost orientace v oblastech process modeling, process monitoring, business rules a business event based technologiích
- Schopnost vést tým směrem k vývoji End to End řešení
- Schopnost komunikace na C-level a Board úrovni

Dále uvítáme:
- Zkušenost s Microservices architekturou, integrací a developmentem
- Znalost SQL a NoSQL databáz
- Zkušenosti s Continuous Integration / Continuous Deployment, Docker contejnery
- Zkušenosti s webovým vývojem
- Orientace v issue tracking software (Azure DevOps, JIRA atp.)

Nabízíme

- garantovaný 13. plat
- automobil i k soukromému využití
- klíčovou a strategickou pozici v globální společnosti
- příspěvek na penzijní pojištění
- zaměstnanecké slevy
- flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost home office
- zvýhodněné volání pro přátele a rodinné příslušníky

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko