GIT Consult

Linux Administrátor

Linux Administrátor Publikováno: 19.10.2018

Největší česká finanční instituce s více než 5 miliony klienty.

Náplň práce

Budete zajišťovat správu serverů na platformě Linux (někdy také Windows) a scriptovat serverové úlohy. Uvítáme zájem o VMware.
Nebudete jen sedět u serverů a databází, ale také poskytovat podporu uživatelům (PC, NB, tiskárny, apod.), proto by vám nemělo vadit s koncovým uživatelem komunikovat.

Požadavky

- máte v malíku administraci UNIXu, ale nebojíte se ani Windows
- zvládnete odhalit základní problémy s HW na PC i serveru (výměna zdroje, HDD, MB, apod.)
- máte solidní zkušenost s bash a shell skripty
- máte obecné znalosti v oblasti sítí (TCP/IP, DNS)
- domluvíte se anglicky

Nabízíme

- 15% bonus z roční mzdy, plně hrazené stravenky a další finanční benefity
- 25 dnů dovolené a 5 dnů zdravotního volna
- systém Cafeterie v hodnotě 6000 Kč/rok
- důraz společnosti na rozvoj pracovníků (vzdělávacích programy šité na míru) a podpora volnočasových aktivit
- pružnost malé společnosti se zázemím silné finanční skupiny

Region
Nástup
ASAP
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko