GIT Consult

Manuální pracovník – jednoduchá práce – 1 směna

Manuální pracovník - jednoduchá práce - 1 směna Publikováno: 21.05.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Náplň práce:
- Kompletace menších technologických celků
- Práce je různorodá, žádné sezení u pásu! Výroba se člení na tři části - opracování materiálu, kompletace a sklad.
- Práce probíhá v JEDNOSMĚNNÉM provozu od PONDĚLÍ do PÁTKU – 8 hod. (6:00 – 14:30 hod.)
- svým charakterem práce je práce vhodná spíše pro muže (sváření, ohýbání plechu, kompletace těžších součástí)

Požadavky

Požadujeme:
- manuální zručnost
- zájem o dlouhodobé zaměstnání
- zkušenosti v strojně-ruční montáži výhodou
- technické myšlení
- Řidičský průkaz sk. B
- Průkaz na VZV výhodou
- Svářečský průkaz výhodou

Nabízíme

Nabízíme:
- Klidné a čisté pracovní prostředí
- přátelské vztahy, na čemž si firma zakládá
- zaučení – nejsou třeba speciální zkušenosti
- Nástupní mzda: cca 21 000, po zaučení až 27 000
- Férový přístup k zaměstnancům
- Pracovní oblečení a pomůcky
- Dotované stravování na pracovišti
- Příspěvek na životní pojištění

Místo výkonu
Dačice
Obor
Nástup
ihned/dohodou
Mzda
21000
Kontaktní osoba
Iveta Pešková