GIT Consult

Obchodní zástupce – Humpolecko

Obchodní zástupce - Humpolecko Publikováno: 15.05.2018

Pro našeho klienta, stabilní společnost - silného hráče na trhu v oblasti stavební chemie - hledáme vhodné kandidáty na pozici: Regionální obchodní zástupce – kraj Vysočina
Pozice podléhá Obchodnímu řediteli.

Náplň práce

· Plnění obchodního plánu a zodpovědnost za rostoucí vývoj tržního podílu společnosti
· Denní návštěvy klientů v regionu JM, prodej sortimentu
· Navržení optimalizace režimu spolupráce s klienty a zkvalitnění obchodních objednávek, doplňování zboží, interní komunikace
· Sledování aktuální situace společnosti na trhu, účast na marketingových akciích
· Reporting a administrativa spojená s prodejem produktů, účast na poradách
· Plnění dalších úloh na základě požadavků přímého nadřízeného

Požadavky

· Min. SŠ vzdělání s maturitou, nejlépe STAVEBNÍ nebo TECHNICKÉ zaměření
· min. 2-3 roky praxe na obdobné pozici v oblasti stavební chemie či nátěrových hmot
· Bydlište v regionu nutností !
· Orientace na zákazníka, proaktivita
· Příjemné vystupování a obchodní myšlení
· Dobré prezentační, prodejní a vyjednávací schopnosti
· Řidičský průkaz sk. B

Nabízíme

· Zajímavé finanční ohodnocení + provize z prodeje + měsíční bonusy
· Služební automobil i k soukromým účelům
· Notebook a mobilní telefon
· Štedré slevy na firemní výrobky
· Zázemí stabilní a významné společnosti

Místo výkonu
Obor
Kontaktní osoba
Marcela Slováková