GIT Consult

Online Marketing Specialist

Online Marketing Specialist Publikováno: 13.09.2017

Popis zaměstnavatele

Přední nábytkářská společnost Evropy.

Náplň práce

- Jednání s dodavatelem
- Realizace a vyhodnocování marketingových kampaní
- Podpora zvyšování návštěvnosti a prodeje
- Správa sociálních sítí i firemního webu společnosti
- Mediální monitoring
- Pravidelný reporting činnosti

Požadavky

- Orientace v prostředí online marketingu
- Znalost GA
- Zkušenosti na pozici v on-line marketingu
- Znalosti problematiky internetového trhu a zkušenosti s internetovou reklamou
- Znalost PPC a affiliate systémů obrovskou výhodou
- Komunikativní znalost AJ
- Výborná znalost MS Office

Nabízíme

- Stabilní zaměstnání v prosperující nadnárodní společnosti
- Zvyšování kvalifikace formou odborných školení
- Atraktivní zaměstnanecké benefity (slevy na nákup firemního zboží, stravenky, věrnostní odměny)
- Spolupráce ASAP

Region
Nástup
ASAP
Mzda
Dohodou
Kontaktní osoba
Kateřina Cedzová
  nahrát soubor ... Bylo dosaženo limitu.

V intencích zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a o změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, souhlasím se zpracováním mých osobních údajů. Souhlas je udělen společnosti GIT Consult Czech s.r.o., IČ: 264 21 585, sídlo Fügnerovo náměstí 1808/3, 120 00 Praha jakožto správci pro účely zprostředkování zaměstnání a dále pro účely evidování mé osoby jako potenciálního zaměstnance u této společnosti nebo jejích klientů. Souhlas uděluji na dobu 3 let ode dne odeslání mých osobních údajů správci. Beru na vědomí, že udělení souhlasu je dobrovolné a že jej mohu kdykoli odvolat. Jsem srozuměn s tím, že zpracování osobních údajů bude výše uvedená společnost provádět prostřednictvím svých elektronických systémů. Jsem poučen o tom, že mám právo na informaci o tom, jaké osobní údaje, k jakému účelu a jakým způsobem jsou o mně zpracovávány.