GIT Consult

Operations Supervisor

Operations Supervisor Publikováno: 14.09.2020

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Vedení 10-členného L1 support týmu
- Dohlížení na provoz online systému - zejména SW a HW vybavení
- Zajišťuje, aby podřízení zaměstnanci (10-členný tým) udržovali jednotlivé programy a produkční a záložní online systémy v chodu, čímž je zpřístupňují pro online loterijní hry.
- Zodpovědnost za úkoly týkající se správy Linux, AIX a OpenVMS pro produkční a záložní systémy.
- Řešení incidentů podle SLA
- Komunikace s klíčovými dodavateli – Hewlett Packard a IBM

Požadavky

- Zkušenosti s provozováním online systémů
- Uživatelská znalost Linux, AIX a OpenVMS
- Uživatelská znalost databází a SQL
- Zodpovědnost za vývoj, údržbu a aktualizaci provozních postupů typu COM (skripty) související s rutinním provozem datového centra
- Schopnost a ochota učit se nové věci
- Schopnost komunikovat v angličtině
- Silné komunikační dovednosti
- Schopnost a ochota pracovat v noci, v případě potřeby o víkendech

Nabízíme

- 13. plat
- Příspěvek na penzijní připojištění až do výše 4% hrubé mzdy
- Životní pojištění - pojistná částka = 13-cti násobek měsíční hrubé mzdy, jehož součástí je:
a) Úrazové pojištění s progresivním plněním od 0,001% - pojistná částka = 13-cti násobek měsíční hrubé mzdy
b) Pojištění rizika pracovní neschopnosti s karencí od 29. dne
- Kompenzace 10-ti dnů pracovní neschopnosti v průběhu kalendářního roku do výše 100% základní hrubé mzdy zaměstnance po odečtení dávek nem. pojištění
- Příspěvek na MHD - čtvrtletně, ve výši plné ceny čtvrtletního jízdného
- Příspěvek na stravování ve výši 55% z ceny stravenky
- 1 týden dovolené nad rámec zákonné dovolené
- Poskytování zdravotního volna z důvodu krátkodobé zdravotní indispozice (sick days) - max. 3 dny v kalendářním roce
- Wellness / fitness program (MultiSport karta nebo Flexi Passy v hodnotě 3.000 Kč/rok)
- 1x ročně nadstandardní preventivní lékařská prohlídka hrazená zaměstnavatelem

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko