GIT Consult

Personální konzultant

Personální konzultant Publikováno: 27.07.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Aktivní vyhledávání nových kandidátů
Zpracování životopisů, inzerování pracovních pozic
Telefonické oslovování kandidátů a klientů
Práce s interní databází, inzertními a pracovními portály
Vedení výběrových řízení a následná komunikace s kandidáty a klienty
Spolupráce s manažerem při nastavování strategie v oblasti budování vztahu s klientem
Udržování přehledu o pracovním trhu
Prezentování služeb společnosti
Poradenství klientům při pokrývání náborových potřeb

Požadavky

Zaměření na zákazníka a dobré komunikační schopnosti
Komunikativní znalost angličtiny (B2)
Uživatelská znalost MS Office
Schopnost empatie a schopnost vést pohovor
Profesionalita, serióznost, cílevědomost
Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Zkušenost na obdobné pozici vítána

Nabízíme

Motivující finanční ohodnocení (fixní složka + bonusy)
Moderní pracovní prostředí v centru Brna
Smlouva na dobu neurčitou
Notebook a telefon
Stravenky v hodnotě 100 Kč
Možnost využití home officu
Teambuildingové akce
Mnoho možností seberealizace
Fajn kolektiv lidí, které jejich práce baví

Místo výkonu
Brno
Kontaktní osoba
Lucia Vanderpool