GIT Consult

PHP/Perl Developer

PHP/Perl Developer Publikováno: 15.02.2019

Náš klient více než 15 let úspěšně vyvíjí a spravuje rozsáhlé informační systémy se zaměřením na obor financí a správu investičních společností. Produkty jsou využívány významnými tuzemskými společnostmi zaměřenými na stále perspektivní fondový byznys kolektivního investování.

Náplň práce

Noví kolegové budou po zaškolení zaangažováni do ostrého vývoje
Z počátku kódování, poté testování, v budoucnu analýza menších projektů
Odpovědnost za projekt od A do Z

Požadavky

Tato pozice bude sedět pohodovému člověku, který nemá chuť stát se součástí velkého korporátu, ale preferuje spíše rodinné přátelské prostředí a klid na práci.
Hledáme zkušené Perl programátory nebo PHP programátory, kteří se chtějí Perl naučit.

S čím pracujeme a vy budete taky:
- hlavně s jazykem Perl
- relační databáze MySQL a ještě více s PostgreSQL
- technologie jako PHP, JavaScript, jQuery, CSS a další
- vše běží v rámci Linuxu

Bude to pro Vás to pravé pokud:
1. umíte nebo chcete umět jazyk PERL, ovládáte alespoň MySQL databázi a některý ze skriptovacích jazyků (PHP, JS…)
2. Vítáte možnost vyzkoušet si mnoho věcí a pak se rozhodnout o vlastním směřování, co se vývoje týče
3. Invence je pro Vás přirozená a jste iniciativní
4. Máte schopnost algoritmizace a rádi se učíte (Umíte tvořit i složité algoritmy)
5. Máte zájem o oblast investování (kapitálové trhy, atd.)

Nabízíme

Co nabízíme:
- možnost práce z domova - po zaškolení a oboustranné dohodě klidně 4 dny v týdnu (případně po dohodě 'fulltime Home Office')
- přátelské a neformální prostředí malého týmu
- možnost získání nových zkušeností v oblasti vývoje a údržby větších informačních systémů
- kontinuální vzdělávání zaměstnanců, možnost výběru školení
- flexibilní pracovní doba (žádné 'business hours' - kancelář přístupná 24/7)

Místo výkonu
Brno
Obor
Nástup
ASAP
Kontaktní osoba
Marek Haládik