GIT Consult

Práce v zahradnictví

Práce v zahradnictví Publikováno: 24.02.2020

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Hledáš si přivýdělek na léto a nechceš pracovat uvnitř budov? Nebojíš se ušpinit a fyzická práce ti není cizí?
Nabízíme Ti práci v zaběhnutém zahradnictví na jihu Brna (Brněnské Ivanovice) na měsíc SRPEN, pro šikovné kandidáty možnost prodloužení na měsíc ZÁŘÍ.

Co budeš dělat:
- starat se o květiny, keříky, stromky a plít kolem nich
- pomáhat s jejich expedicí – narovnávání do pojízdných stojanů
- štítkovat květináčky čárovými kódy

Požadavky

Co od Tebe požadujeme:
- vítáme všechny plnoleté kandidáty
- fyzickou zdatnost, nebojíš se práce
- „spolehlivost a zodpovědnost“ je tvoje krédo

Nástup: ihned

Nabízíme

Co ti nabízíme:
- skvělou šéfku a kolegy, kteří tě zaučí
- manuální práci, z které odpoledne odcházíš s čistou hlavou
- dozvíš se, co se děje s květinami než jdou na prodej
- fyzickou práci, kde za sebou vidíš ihned výsledky
- práci na 2-3 dny v týdnu, můžeš si vybrat, jaké dny chceš, žádné víkendy – pracovní doba je od 6:00 – 14:45
- mzdu: 98 Kč/hod a stravenky v hodnotě 120 Kč/odpracovaný den

V případě Tvého zájmu nám prosím pošli Tvůj aktuální životopis nebo aspoň stručné informace o sobě.
Budeme se těšit na Tvoji reakci.

Místo výkonu
Brno
Nástup
ihned
Kontaktní osoba
Nikola Rejlová