GIT Consult

Pracovník Back Office

Pracovník Back Office Publikováno: 14.12.2018

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

- Administrativa spojená s evidencí, kontrolou a zpracováním smluv zákazníků.
- Vyhodnocení náležitostí pro proces změny dodavatele.
- Komunikace s dodavateli – ověřování informací a reklamace požadavků.
- Agenda v oblasti evidence, zpracování rámcových smluv a kontrola dat.
- Zpracování probíhá v SAP CRM a interním evidenčním systému.
- Spolupráce se zákaznickou linkou a hledání nejlepšího řešení pro zákazníka.

Požadavky

- SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- Praxe v oblasti administrativy obchodních činností
- Středně pokročilá znalost MS Office
- Znalost systému SAP je velkou výhodou
- Plynulá znalost češtiny slovem i písmem
- Organizační schopnosti, samostatnost, pečlivost a zodpovědnost

Nabízíme

- Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
- Práce na plný úvazek s pracovní smlouvou na dobu 1 rok s možností prodloužení
- Mzdové ohodnocení fixně 22.000 Kč + variabilní složka dle výkonu
- Zaměstnanecké benefity (stravenky, týden dovolené navíc, 3 sick days)
- Příjemné pracovní prostředí moderního zákaznického centra

Region
Mzda
22 000 ,- Kč + variabilní složka dle výkonu
Kontaktní osoba
Radka Juppová