GIT Consult

Pracovník prodeje pojištění – HPP na smlouvu a jistý fix

Pracovník prodeje pojištění - HPP na smlouvu a jistý fix Publikováno: 31.08.2017

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Hledáme aktivní kandidáty, kteří rádi komunikují a mají obchodnický duch a chtěj ho využít.

Co budeš dělat:
- Nabízet stávajícím klientům pojišťovny pojistné produkty
- Poskytovat informace o nabízených produktech
- Prodávat a uzavírat smlouvy
- Na závěr vše zpracuješ v interním systému

Požadavky

Co od Tebe požadujeme:

- Nebojíš se komunikovat a máš drive
- Práce s počítačem Ti není cizí
- Chuť učit se nové věci

Nabízíme

Co Ti nabízíme:

- Práci v pojišťovně s možností kariérního růstu
- Pravidelné navyšování mzdy
- Práci na pracovní smlouvu
- Budete sedět blízko centra Brna a doprava pro Vás bude hračka
- Po zaškolení můžete pracovat z domova
- 8 hod. práci ve směnách v rozmezí 7:00 – 19:00 hod.
- Přátelský kolektiv – kolegové se už na Vás těší a pomůžou Vám ve Vašich začátcích
- Širokou škálu benefitů: 5 týdnů dovolené, 2 dny na dobrovolničení, 2 dny pro osobní volno, 2 dny sick days, 2 x 30 min. přestávka, stravenky v hodnotě 100 kč/den, možnost stravování v jídelně – výběr ze 6ti jídel, slevy na produkty pojišťovny a výhodné akce u našich partnerů, Cafeteria systém a Multisport Karta)
- Kolegové Vás rádi uvidí na Vánočním večírku a letních grilovacích akcích

Není toho moc že? Chceme, abys byl spokojený a rostl jsi jak zkušenostmi tak i finančně. Nabízíme 17 000 Kč a to je jen fix. Když jsi šikovný, vyděláš si. U nás nemáme žádný strop!

Jdeš do toho s námi? Pokud Tě práce zaujala, reaguj na náš inzerát přes odpovědní formulář, vlož životopis a my se Ti ozveme!

Místo výkonu
Brno
Region
Nástup
ihned nebo dohodou
Kontaktní osoba
Iveta Pešková