GIT Consult

Pracovník/ce klientského centra – pasivní linka

Pracovník/ce klientského centra - pasivní linka Publikováno: 19.04.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- pečujete o stávající klienty na příchozí lince (Klienti volají Vám, NE vy jim)
- zjišťujete potřeby zákazníků a navrhujete komplexní řešení na míru
- administrativní práce - aktualizace dat a informací v interních systémech
- 8 hod. práci ve směnách v rozmezí 7 – 19:00 hod
- a samozřejmě na Vás čeká práce v partě správný

Požadavky

- vzdělání: SŠ nebo SOU s možností dostudování maturity do roku 2020
- velmi dobré komunikační dovednosti
- proklientský přístup
- uživatelská znalost práce na PC
- výborná znalost českého jazyka – nutná úroveň rodilého mluvčího nebo slovensky mluvící
- Pracovní doba: 8,5 hodiny denně v čase 7:00-19:00 (plánované směny)

Nabízíme

- zázemí stabilní mezinárodní společnosti s přátelským a otevřeným přístupem
- dlouhodobé zaměstnání s možností kariérního postupu a rozvoje.
- práci na hlavní pracovní poměr na pracovní smlovu
- Mzda: 20 000 Kč, po ZD 21 000 Kč, po roce 25 000 - 27 000 Kč
- důkladné zaškolení pro výkon práce, pravidelná zpětná vazba
- zajímavý balíček zaměstnaneckých benefitů (5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvek na penzijní nebo životní pojištění, úrazové pojištění, sportovní aktivity, slevové karty)
- pracovní prostředí v blízkosti centra s dobrou dostupností MHD.
- Nástup: ihned/dohodou

Místo výkonu
Pardubice
Nástup
ihned/dohodou
Kontaktní osoba
Iveta Pešková, Nikola Rejlová