GIT Consult

Příležitost pro absolventy VŠ – strojírenství

Příležitost pro absolventy VŠ - strojírenství Publikováno: 05.10.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- budeme Vás soustavně připravovat na to, abyste se později ujal/a specializovaných a řídících úkolů v oblasti řízení dodavatelského řetězce a stal/a se tak důležitým manažerem v našem podniku
- budete působit v oblasti plánování a řízení výroby

Požadavky

Koho hledáme:
- absolventa VŠ nebo studenta v posledním ročníku VŠ (ideálně ekonomické nebo logistiké zaměření)
- kandidáta, který se chce učit a pracovat na sobě
- má komunikativní znalost anglického nebo německého jazyka
- vlastní řidičský průkaz sk. B a aktivně řídí

Nabízíme

Co nabízíme:
- HPP na dobu určitou – 1 rok s možností prodloužení na dobu neurčitou
- Flexibilní pracovní dobu – 8 hod.
- Motivující mzdové ohodnocení a jeho průběžný růst
- Možnost praxe i v zahraničí
- Dotované obědy
- kurzy cizích jazyků

Místo výkonu
Obor
Nástup
dohodou
Kontaktní osoba
Iveta Pešková