GIT Consult

Process / security analyst

Process / security analyst Publikováno: 06.06.2019

Velká stabilní banka hledá posilu do svého týmu. Staňte se součástí našeho týmu, který koncentruje různorodý talent, vědomosti a zkušenosti. Učte se od osobností, které udávají trendy a nastavují směr českému bankovnictví. Pracujte v inspirativním prostředí, kde vládne přátelská atmosféra. Rozvíjejte svůj potenciál pomocí kreativních workshopů, odborných školení či spolupráce se špičkovými kouči. Najděte práci, která Vás skutečně baví.

Náplň práce

Práce ve squadu/teamu, jehož úkolem je rozvoj interního IAMu
Komunikace se zástupci interních útvarů podílejících se na dodávce dílčích částí řešení a zástupci externího dodavatele
Analýzy nových a změnových požadavků na systém, jejich popis a příprava k realizaci externím dodavatelem
Podpory útvarů zajišťujících provoz řešení a podporu koncových uživatelů
Aktivní spolupráce na dokumentaci řešení
Testování nasazených řešení

Požadavky

Procesního modelování a realizace různých typů analýz (UML, BPMN, CASE, apod.)
Enterprise Architect
Máte představu o autentizaci/autorizaci
Praxe v analýze a schopnost efektivně komunikovat s druhými lidmi
Schopnost přeložit požadavky businessu do IT jazyka a umět je jednoduše a srozumitelně zaznamenat
Schopnost samostatné práce

Nabízíme

Profesní růst v oblasti Identity&access managementu
Spolupráci s interními i externími experty v dané oblasti
Možnosti odborného rozvoje a vzdělávání
Roční bonus
Stravenky (v hodnotě 95 korun za den) plně hrazené zaměstnavatelem
Cafeteria
Dovolená v rozsahu 5 týdnů ročně
Zdravotní volno 5 dnů ročně
Volno na charitu 2 dny ročně
Odměna při pracovním výročí

Region
Obor
Mzda
40000
Kontaktní osoba
Lucia Stopková