GIT Consult

PROGRAMÁTOR PLC – Siemens

PROGRAMÁTOR PLC - Siemens Publikováno: 15.01.2019

Tradiční výrobce a dodavatel špičkových jednoúčelových zařízení, automatických linek a robotických systémů hledá pracovníka na pozici programátora.

Náplň práce

V čem bude spočívat Vaše každodenní práce:
· programování řídícího systému PLC
· programování robotů, oživování pohonů, vizualizace operátorských panelů
· součinnost s dalšími odbornými profesemi – konstruktéry, elektroprojektanty, výrobou atd.
· uvádění linek, strojů a zařízení do provozu u odběratelů
· poradenská a servisní činnost

Požadavky

Jaké vzdělání a zkušenosti bychom uvítali:
· elektrotechnické vzdělání – nejlépe obor programování
· technické založení a myšlení
· Znalost programovacích prostředí společnosti Siemens (Step 7, TIA Portal, WinCC, CodeSys
· orientaci v technické dokumentaci
· dobré komunikační dovednosti
· ochotu cestovat v rámci ČR
· ŘP skupiny B

Nabízíme

Nabízíme
· zázemí stabilní české firmy
· motivující plat. ohodnocení + benefity
· penzijní připojištění, životní pojištění, závodní stravování, profesní vzdělávání

Místo výkonu
Jablonec nad Nisou
Obor
Nástup
ihned
Kontaktní osoba
Marcela Slováková