GIT Consult

Programátor SQL/C#

Programátor SQL/C# Publikováno: 01.04.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Stanete se součástí menšího IT týmu (analýza, programování, testování)
- Vyvíjet, udržovat a zabezpečovat provoz informačních systémů
- Analyzovat provozní požadavky na správu pojistných produktů
- Předkládat návrhy na odpovídající úpravu informačních systémů
- Importovat a exportovat data do/z informačních systémů
- Zabezpečovat podporu a úpravu stávajících řešení
- Samostatně pracovat na svěřených projektech

Požadavky

Hledáme zkušeného programátora, který chce vidět souvislosti a rád pracuje stylem od A po Z, a v neposlední řadě také týmového hráče, který pochopí fungování stávajícího systému a dokáže přicházet s nápady na vylepšení

- VŠ vzdělání v oboru IT, popř. SŠ s praxí v oboru
- Zkušenost s prací s databázemi
- Znalost SQL podmínkou
- Znalost C# výhodou
- AJ na úrovni čtení technické dokumentace
- Osobnostní předpoklady: zodpovědnost, potřeba hledat nová řešení, samostatnost, flexibilita, komunikativnost

Nabízíme

- Zajímavou a různorodou práci v menší firmě, která funguje v zázemí velké a stabilní finanční skupiny
- Možnost osobního i profesního rozvoje
- Moderní pracovní prostředí
- Širokou škálu zaměstnaneckých benefitů (25 dní dovolené, možnost čerpat další extra týden volna, stravenky, sportovní vyžití, slevy na produkty pojišťoven a dalších partnerských firem a mnoho dalšího)
- Místo pracoviště: Praha 4 - Pankrác
- Možnost nástupu: dohodou

Region
Nástup
Dohodou
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko