GIT Consult

Projektový manažer

Projektový manažer Publikováno: 14.01.2020

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Pro globální platební společnost a konkrétně pro projekt migrace karet hledáme vhodného kandidáta na pozici PROJEKTOVÝ MANAŽER.
Hledáme dynamického člověka s „tahem na branku“. Skvělá příležitost pro zkušeného Projektového manažera (nebo manažerku), který chce posunout svou kariéru vpřed.

Pracovní náplň:
- řízení, koordinace a stakeholder management projektu migrace karetního portfolia, která bude probíhat v průběhu roku 2020
- příprava projektového plánu a odpovědnost za řízení a rozvoj tohoto projektu
- Cost&Time management
- dohled nad průběhem projektu a funkčností aplikace
- obchodní a technické jednání s dodavateli a distributory
- vytváření přehledů a analýz, následné reportování vedení společnosti
- úzká spolupráce s klientem, ale i ostatními odděleními společnosti

Požadavky

Požadavky:
- zkušenosti na pozici projektového manažera min. 2 roky
- plynulá čeština a angličtina
- skvělé obchodní dovednosti a reprezentativní vystupování
- schopnost zaujmout, přesvědčit a prosadit se
- inovativní a prozákaznický přístup
- samostatnost, pečlivost a zodpovědnost
- znalost situace v bankovním – karetním sektoru
- důslednost a bystré oko profíka
- analytické a kritické myšlení zkušeného projekťáka
- ochotu příležitostně cestovat a řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Nabízíme:
- zajímavé finanční ohodnocení
- možnost podílet se na úspěchu globální firmy
- samostatnou pozici s možností seberealizace
- přítomnost on-site u klienta (Praha) v období leden-min. září 2020

Pokud Vás naše pozice zaujala, pošlete nám svoje CV v anglickém jazyce.

Přejeme Vám hodně štěstí!

Kontaktní osoba
Erika Hájek Solíková