GIT Consult

Provozní specialista IT systémů

Provozní specialista IT systémů Publikováno: 10.05.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Co budete mít na starost:
· provoz aplikací na platformě Windows
· spolupráce na analýze požadavků a návrhu řešení
· řešení provozních problémů v interních systémech i u zákazníka
· komunikace s ostatními členy týmu a se zákazníkem, tvorba dokumentace, apod.

Požadavky

Oblast Windows
o Základy administrace, oprávnění v systému atp.
o Windows PowerShell na programátorské úrovni
o Psaní instalačních scriptů
o Analýza LOGů aplikací a hledání chyb

Oblast MS-SQL
o Zaměření na administraci, scriptování
o Základní znalost Transact-SQL

· Zkušenosti s verzovacím nástrojem (např. GIT).
· SŠ nebo VŠ vzdělání (technického směru)
· znalost AJ na komunikativní úrovni
· očekáváme zodpovědný přístup, samostatnost a flexibilitu, dobré komunikační schopnosti
· ochota cestovat a účastnit se prací na zahraničních projektech
· bezúhonnost (doložená výpisem z evidence Rejstříku trestů)
· min 3 roky doložitelné praxe v roli programátor nebo provozář IT systémů

Výhodou je:
· programátorské zkušenosti s .NET, C# , WCF, schopnost orientace v existujícím kódu

Nabízíme

· možnost flexibilních úvazků, pružná pracovní doba
· čeká na vás zajímavá a smysluplná práce na rozsáhlých projektech
· máte možnost být u projektů od nabídky až po realizaci, získat technické know-how a účast i na mezinárodních projektech
· budete mít k dispozici nové aplikace a nástroje
· na náš účet si můžete pořídit libovolnou odbornou knížku, kurz nebo seminář, který vám pomůže ve vašem rozvoji a být lepší v tom, co děláte
· nad rámec klasických benefitů se společně s námi můžete vydat na lyže a poznávací výlety, apod.

Region
Mzda
40000
Kontaktní osoba
Lucia Stopková