GIT Consult

React vývojář

React vývojář Publikováno: 03.12.2018

Popis zaměstnavatele

Významná společnost působící v oblasti pojišťovnictví

Náplň práce

- Vývoj moderních aplikací s použitím cloudových služeb MS AZURE
- Front-end vývoj v Reactu - návrh realizace nové funkcionality, vývoj nových obrazovek a úpravy stávajících
- Back-end vývoj v .NET Core 2 - vývoj nových služeb, návrh datového modelu pro novou funkcionalitu, správa stávajícího kódu, psaní unit testů
- Spolupráce s analytiky na návrhu řešení
- Odhady pracnosti a termínů dodávek
- Spolupráce na mezinárodní úrovni s dvěma kolegy ze Srbska

Požadavky

- Předchozí praxi na obdobné pozici
- Znalost JavaScript, Jscript, ActionScript
- Výbornou znalost vývoje v React, Redux
- Node.js/NPM a Webpak
- Jasmine/jest
- GIT a REST
- Aktivní znalost AJ na komunikativní úrovni (min. B1)

Nabízíme

  • Tým příjemných a profesionálních kolegů a kolegyň
  • Standardní benefity jako stravenky, Multisport kartu, Cafeterii, 25 dní dovolené + možnost čerpat dalších 6 dní volna v roce, možnost využití home office, příspěvky na důchodové připojištění a životní pojištění atd.
  • Kromě standardních benefitů také např. výhodný operativní leasing na krásné nové vozy, kurzy jógy na terase, posilovnu zdarma, slevy u exkluzivních obchodních partnerů

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko