GIT Consult

Regional sales manager v oblasti BEAUTY

Regional sales manager v oblasti BEAUTY Publikováno: 20.03.2020

Tuto pozici sháním pro našeho významného klienta, který nabízí produkty pro krásu i finanční prostředky pro nezávislost.

Náplň práce

Pro našeho významného klienta, který nabízí produkty pro krásu i finanční prostředky pro nezávislost, hledáme vhodného kandidáta na pozici 'REGIONAL SALES MANAGER' pro střední čechy (PRAHA-ZÁPAD)
Pokud máte již nějaké zkušenosti s MLM v beauty oboru, tak hledáme právě VÁS!

Co Vás čeká:

Odpovědnost za výsledky prodeje (plnění KPI+ reporting)
Motivace a koučování jednotlivců i skupin
Příprava prezentací a marketingových materiálů pro národní konference a jiná setkání
Práce v terénu (distribuce marketingových předmětů)
Vedení týmu prodejců pro danou oblast
Akvizice nových klientů a péče o ty stávající
Přímý prodej kosmetických a beauty výrobků
Každodenní osobní, e-mailová i telefonická komunikace

Požadavky

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít

Skvělé komunikační a prodejní dovednosti
Proklientský přístup
Předchozí zkušenosti z beauty oboru (PODMÍNKOU)
Předchozí zkušenosti z prostředí MLM (PODMÍNKOU)
Aj - min. B1
Znalost MS (Outlook, Excel)
Min.vysokoškolské vzdělání (Bc.,..)
ŘP sk. B (aktivní řidič)

Nabízíme

Co vám můžeme nabídnout

Zázemí stabilní, dynamicky se rozvíjející firmy v atraktivním oboru
Měs. fixní mzda 60 500 Kč + % měsíční bonusy na základě dosažených cílů
Zajímavou práci v tvůrčím kolektivu
Plně hrazené stravenky zaměstnavatelem
Firemní telefon, notebook
Auto - po zkušební době (Do té dopy plně hrazené NÁ na provoz Vašeho auta ve výši 400 Eur/měs.)
Mezinárodní prostředí
Možnost kariérního růstu a rozvoje
Datum nástupu: Nejlépe Ihned
HPP, smlouva na dobu určitou - 1 rok, poté prodloužení

Místo výkonu
Praha-západ
Obor
Mzda
60500
Kontaktní osoba
Nikola Rejlová