GIT Consult

REGIONÁLNÍ ZPRAVODAJ – OSTRAVSKO

REGIONÁLNÍ ZPRAVODAJ - OSTRAVSKO Publikováno: 06.11.2019

Pro významného klienta - nejen regionální TV hledáme pro rozšíření jejich týmu:

Náplň práce

jaké budou Vaše každodenní aktivity:
• sledujete aktuální dění v Ostravě a celém Moravskoslezském kraji – víte, co se kde šustne – oplýváte přehledem o regionálních událostech – at už je to v politice, kultuře, sportu, dopravě, školství, gastro oblasti apod.
• navrhujete, připravujete a zpracováváte příspěvky do regionálního zpravodajství
• samostatně nebo v týmu - připravujete zpravodajské reportáže
• ve spolupráci s kameramanem vyjíždíte na natáčení reportáží, a společně se střihačem je zpracováváte, komunikace s editorem
• zodpovídáte za konečnou podobu příspěvků
• spoluzodpovídáte za vyvážený a objektivní přístup k událostem, za ověřování zdrojů informací a za dodržování principů novinářské etiky
• sledujete aktuální dění v celé ČR i ve světě

Požadavky

jak si Vás představujeme:
• SŠ/VŠ (ideálně žurnalistika nebo mediální studia)
• zkušenosti s tvorbou reportáží a práce před kamerou
• výborná znalost českého jazyka (slovem i písmem)
• excelentní komunikační dovednosti a vyjadřovací schopnosti
• komunikativní znalost anglického jazyka
• vysokou časovou flexibilitu
• ideálně bydliště v Ostravě nebo do 30 min od ní (Havířov, Opava, Nový Jičín….)

Nabízíme

Co Vám chceme nabídnout:
• odpovídající finanční ohodnocení – podle zkušeností
• příjemné a moderní pracovní prostředí
• benefitní karta pro využití ve sportu, kultuře, cestování, vzdělávání, zdraví
• nadstandardní zdravotní péči
• pravidelné firemní akce pro utužení vztahů v týmu
• pracovní mobilní telefon

Místo výkonu
OSTRAVA
Kontaktní osoba
Marcela Slovakova