GIT Consult

Regionální zpravodaj – Plzeńsko

Regionální zpravodaj - Plzeńsko Publikováno: 06.11.2019

Pro významného klienta - nejen regionální TV - hledáme pro rozšíření jejich týmu:

Náplň práce

Jak by vypadala Vaše každodenní práce:
• sledujete aktuální dění v Plzni a celém Plzeńském kraji – víte, co se kde šustne – oplýváte přehledem o regionálních událostech – at už je to v kultuře, sportu, dopravě, školství, gastro oblasti, místní politice, apod.
• navrhujete, připravujete a zpracováváte příspěvky do regionálního zpravodajství - v týmu
• ve spolupráci s kameramanem vyjíždíte na natáčení reportáží, následuje zpracování – střih a namluvení příp. komentáře, komunikace s editorem
• zodpovídáte za konečnou podobu příspěvků
• spoluzodpovídáte za vyvážený a objektivní přístup k událostem, za ověřování zdrojů informací a za dodržování principů novinářské etiky
• sledujete aktuální dění v celé ČR i ve světě

Požadavky

Jak si Vás představujeme:
• SŠ/VŠ (ideálně žurnalistika, publicistika nebo mediální studia)
• zkušenosti s tvorbou reportáží a práce před kamerou je výhodou
• výborná znalost českého jazyka (slovem i písmem)
• excelentní komunikační dovednosti a vyjadřovací schopnosti
• středně komunikativní znalost AJ
• vysokou časovou flexibilitu
• ideálně bydliště v Plzni nebo max 30 min. jízdy autem od Plzně

Nabízíme

CO VÁM CHCEME NABÍDNOUT:
• atraktivní finanční ohodnocení – podle zkušeností
• příjemné a moderní pracovní prostředí
• benefitní karta pro využití ve sportu, kultuře, cestování, vzdělávání, zdraví
• pracovní mobilní telefon

Místo výkonu
PLZEŃ
Kontaktní osoba
Marcela Slováková