Sales and product manager pro síťové a bezpečnostní aplikace

Sales and product manager pro síťové a bezpečnostní aplikace Publikováno: 01.11.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Pro našeho klienta, předního českého distributora komunikačních a bezpečnostních systémů, hledám vhodného člověka na pozici obchodního manažera. Hledáme člověka s obchodními vlohami a technickým cítěním.

Tvým úkolem bude vyhledávat a zpracovávat obchodní příležitosti v oblasti jak komunikační infrastruktury, tak bezpečnostních a dohledových aplikací.

Budeš v kontaktu jak se zahraničními dodavateli technologií, tak budeš rozvíjet kontakty se zákazníky na českém trhu, budeš zpracovávat nabídky a řešit projekty v oblasti aplikací pro podnikové, metropolitní sítě a datová centra, v oblastech kamerového dohledu a dopravních i bezpečnostních aplikací ze sortimentu špičkových světových výrobců.

Budeš spolupracovat při prezentacích, školeních a dalších marketingových akcích.

Při zaškolování i při běžné pracovní činnosti se budeš moci opřít o zkušenosti a pomoc dalších obchodníků, produkt manažerů i technického a marketingového oddělení.

Co všechno očekáváme od nového kolegy:
· VŠ nebo úplné SŠ vzdělání elektrotechnického (technického) směru
· obchodní a prezentační schopnosti, kreativita, samostatnost, vysoká komunikační úroveň
· znalost anglického jazyka alespoň na úrovni B2
· zájem o techniku a elektrotechniku
· běžná znalost práce v prostředí MS Office, řidičský průkaz sk.B

Pokud se bez problému pohybuješ v následujících věcech, máš výhodu:
· znáš problematiku počítačových sítí, znáš funkcionalitu a vlastnosti síťových jednotek, případně máš praxi ve správě počítačových sítí
· znáš problematiku kamerových a bezpečnostních systémů
· máš praxi (např. v oblasti prodeje IT nebo bezpečnostních systémů, absolvoval jsi školení na konfiguraci aktivních síťových prvků – např. CISCO akademie apod.)

Co od nás za svou práci dostaneš:
· zajímavý plat s víceúrovňovým prémiovým ohodnocením a podíly na zisku*
· široké zaměstnanecké výhody a benefity (služební vůz i pro soukromé využití, stravenky, 5 dní zdravotní dovolené navíc, náhradní volno, mobil i pro soukromé využití, pružná pracovní doba, 13. plat…)
· nekuřácké prostředí, moderní kanceláře v nové vlastní budově s testovacími, jednacími a školícími prostory
· práce se špičkovými světovými firmami a technologiemi

*nástupní plat záleží od seniority a schopností.
-> 30k – 40k/CZK měsíčně + osobní ohodnocení + podíly na zisku ze získaných zakázek.

Region
Obor
Nástup
ASAP
Kontaktní osoba
Marek Haládik