GIT Consult

SAP analytik / SAP konzultant modulu FI

SAP analytik / SAP konzultant modulu FI Publikováno: 19.05.2020

Moderní finanční instituce s mezinárodním zázemím a dlouholetou tradicí v poskytování životního i neživotního pojištění. Stabilní společnost, která přináší technologické inovace a dbá na profesionalitu a rychlost poskytovaných služeb.

Náplň práce

- Analýza požadavků (obchodní, procesní, bezpečnostní, apod.) a podle toho navrhování nastavení, případně vývoj v SAP S/4
- Podpora, nastavování a customizace odvětvového řešení SAP pro pojišťovnictví (IFRS17)
- Tvorba a údržba dokumentace (funkční, logické architektury, uživatelské)
- Koordinace realizačních týmů především ve fázi funkčně analytické (upřesnění zadání, návrhy řešení, odhadování pracností, funkční návrhy), ale i např. ve fázi testování
- Definování uživatelské role, testovacích scénářů, plní roli 2.úrovně podpory uživatelů
- Připravuje podklady pro školení, školí, připravuje podklady pro sledování SLA/OLA
- Sleduje rozvoj aplikace u dodavatele a navrhuje další rozvoj, nastavuje a rekonfiguruje moduly
- Věcně odpovídá za externí dodávky a komunikaci s dodavateli externích systémů

Požadavky

- VŠ, SŠ (technického nebo ekonomického směru výhodou), praxe v oboru na pozici IT analytik nebo vývojář
- Znalost SAP modulu FI
- AJ na pokročilé úrovni (B2)
- Praktická znalost SQL a zkušenost s vývojem aplikací a tvorbou SW dokumentace
- Analytické a koncepční myšlení
- Komunikační a organizační schopnosti, schopnost argumentace

Nabízíme

- Příležitost realizovat svoje nápady (přestože jsme korporace se všemi + a -, realizujeme změny a dáváme šanci novým podnětům)
- Pracovní výzvu - naučit se úplně nový modul IFRS 17, s kterým doposud v ČR nemá nikdo zkušenosti
- Pracovní pozici v globálním týmu
- Pružnou pracovní dobu
- Možnost home office
- 25 dní dovolené + dalších 5 dní volna
- Multisport karta
- Program Cafeterie
- Pravidelná školení
- Team buildingové akce
- Firemní notebook a služební telefon

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko