GIT Consult

SAP FI/CO analyst a konzultant

SAP FI/CO analyst a konzultant Publikováno: 08.11.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Mezinárodní spolupráce v International Systems & Solutions Group (ISG)
- Spolupráce na mezinárodních inovačních projektech v SAP FI/CO a SAP Retail - možnost získat klíčové know-how
- Zaměření role: práce v mezinárodních SAP projektech
- Koncepce, ocenění a implementace účetních procesů

Požadavky

- Chuť inovovat a vyvíjet
- Zkušenost s moduly SAP (FI/CO a příp. MM)
- Základní porozumění procesu - především v oblastech účetnictví a ocenění
- Ukončené studium informatiky nebo podnikové ekonomiky či srovnatelné vzdělání; alternativně několikaleté pracovní zkušenosti v oblasti IT
- Analytické schopnosti a kreativita
- Komunikační schopnosti a otevřenost pro změny
- Samostatný a strukturovaný způsob práce s velkým důrazem na kvalitu
- Pokročilá znalost anglického jazyka – jedná se o roli v globálním týmů
- Ochota k občasným služebním cestám (Německo/ČR/Rusko)

Nabízíme

- Garantovaný 13. plat
- Zázemí stabilní globální společnosti
- Příspěvek na penzijní pojištění
- Zaměstnanecké slevy
- Flexibilní začátek a konec pracovní doby, možnost home office
- Zvýhodněné volání pro přátele a rodinné příslušníky

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko