GIT Consult

SAP konzultant FI/CO

SAP konzultant FI/CO Publikováno: 28.11.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Analýza výchozího stavu a potřeb klienta, následná specifikace potřeb
- Odborné konzultace zákazníkovi
- Tvorba konceptu řešení cílového stavu
- Realizace řešení na základě schváleného konceptu
- Tvorba a údržba dokumentace
- Podpora zákazníka během rutinního provozu
- Podpora presales aktivit

Požadavky

- Praxe v SAP – modul FI
- Zkušenosti s realizačními, migračními a upgrade projekty
- Znalost SAP ERP 6.0 výhodou
- Uvítáme zkušenost se S4/HANA, FIORI
- Znalost programování v ABAP
- Anglický jazyk na úrovni B1/B2

Nabízíme

- Týden dovolené navíc a k tomu 3 sickdays
- Flexibilní pracovní doba, možnost HO (jsme otevření a dá se domluvit ledasco, pokud to projekty umožňují)
- Příspěvek na penzijní připojištění
- Multisport karta a široká škála benefitů u našich smluvních partnerů – slevy a výhody v oblastech zdraví, financí, sportu a rodiny
- Notebook a mobilní telefon – (MT pro soukromé účely)
- Příspěvky na stravování
- Podpora osobního rozvoje: hard-skills – odborné kurzy, včetně interních, a certifikace, soft-skills – interní kurzy pod vedením našeho lektora, jazykové kurzy, interní knihovna, e-learningy

Region
Obor
Nástup
ASAP
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko