GIT Consult

SAP konzultant WM modulu

SAP konzultant WM modulu Publikováno: 12.10.2020

Náš klient je nákupní galerie sdružující pod jednou střechou specializované obchody, které kromě vlastního prodeje nabízejí svým zákazníkům i odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb

Náplň práce

- analýza výchozího stavu a potřeb businessu/klienta, následná specifikace potřeb
- odpovědnost za implementaci systému, přípravu dat, konfiguraci a testování
- tvorba konceptu řešení cílového stavu
- realizace řešení na základě schváleného konceptu
- tvorba a údržba dokumentace
- samostatné vedení projektů

Požadavky

- primárně znalost WM modulu, ale pracujeme také s SD, MM a FI/CO
- jsi senior a máš už pár projektů za sebou
- máš dobré komunikační schopnosti, protože je třeba vydefinovat zadání s interními zadavateli
- máš vynikající analytické a procesní myšlení a dokážeš přicházet s vlastními řešeními, protože manuál na SAP řešení v e-commerce businessu neexistuje
- úspěch týmu je pro tebe alespoň stejně důležitý jako osobním úspěch
- záleží ti na produktových a technologických cílech a dokážeš je promítnout do své práce
- také se ti hodí zkušenosti s debugingem a měl by si umět číst kód

Nabízíme

- možnost pracovat na unikátním SAP řešení a pracovat na projektech se SAP ALL autorizací
- práce na SAP S/4HANA migraci
- vyzkoušíš nejnovější technologie a pracovní přístupy
- 5 dní placeného volna navíc, stravenky, multisport karta, příspěvky na penzijní připojištění, odměny za věrnost
- home office a flexibilní pracovní doba
- čtvrtletní a roční bonusy, odměny za doporučení kandidáta
- VIP ceny v našich e-shopech
- kanceláře v nové budově v srdci Holešovic
- prosluněné terasy
- dog friendly office
- pro homo cykliens či ranní běžce kolárna a šatny se sprchami
- občerstvení a káva na pracovišti zdarma
- výhodné tarify mobilního volání a internetu od O2 Family​ pro tvou rodinu a blízké​​ včetně dotací na telefony a tablety
- exklusivní služby ČSOB PREMIUM obsahující super balíček bankovních služeb zdarma
- spousta dalších slev u našich partnerů (fyzioterapie, bio produkty, výhodnější operativní leasing, Auto Kelly apod.)
- neformální kultura, kde je běžný i přátelský pokec u piva s vedením firmy

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko