GIT Consult

Security Architect

Security Architect Publikováno: 15.07.2020

Ryze česká společnost, která je předním dodavatelem integrovaných řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Posláním této společnosti je dělat svým klientům život jednodušší a hledat inovativní řešení pro každého.

Náplň práce

Náš klient je předním dodavatelem v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Baví Vás analyzovat slabá místa? Neunikne Vám žádný detail? Baví Vás hledat řešení a navrhovat ucelený systém IT zabezpečení? Chtěli byste být členy skupiny odborníků zabývající se bezpečnosti informací a pracovat na velmi zajímavých komerčních i vládních projektech?

Vaším úkolem bude přinést zjednodušení, inovaci a užitek našim klientům.

Co konkrétně bude součástí Vašich aktivit?
- Konzultační činnost v oblasti architektur bezpečnosti, stanovování cílů, postupů a priorit, identifikace rizik a návrhy nápravných opatření.
- Návrh a rozvoj bezpečnostních architektur, šíření bezpečnostního povědomí u zákazníků z různých oblastí.
- Provádění bezpečnostních auditů a GAP analýz souladu ICT prostředí zákazníků s požadavky příslušných regulatorních předpisů.
- Účast na interních procesech stanovování strategických cílů společnosti, rozvoje produktového portfolia, interní oponentury dodávaných bezpečnostních projektů.
- Podpora obchodních aktivit se zaměřením na bezpečnostní dodávky, účast na jednáních a na tvorbě nabídek.

Požadavky

- Máte zkušenosti minimálně 3 roky na stejné nebo obdobné pozici (zkušenosti s návrhem architektur v různých oblastech ICT)
- Ovládáte problematiku IT bezpečnosti v celé škále možného nasazení od zabezpečení sítí, serverů, koncových stanic, mobilních zařízení až po bezpečnost hybridního a cloudového prostředí
- Rozumíte moderním technologiím a principům zavedení orchestrace a automatizace v řízení bezpečnosti
- Výhodou je přesah znalostí i do organizační bezpečnosti a uvítáme také zkušenosti s problematikou bezpečnostního testování a analýzou bezpečnostních incidentů
- Jste držitelem bezpečnostní certifikace typu CISSP, eventuálně CISA, CISM, CEH
- Výhodou je vyšší stupeň některé z technologických certifikací světových bezpečnostních či síťových výrobců (preferováno Cisco, Check Point, VMware, Microsoft, F5 apod.)
- Znáte regulatorní předpisy v oblasti bezpečnosti (ZKB, GDPR, PCI DSS, PS apod.)
- Orientujete se ve standardech, doporučeních a metodikách pro oblast bezpečnosti organizací a sdružení jako ISO/IEC 27k, NIST, SANS, OWASP, CIS apod.
- Mluvíte anglicky na středně pokročilé úrovni (B1-B2)

Nabízíme

- Možnost spolupráce se seniorními bezpečnostními konzultanty
- Práci se špičkovými technologiemi
- Zajímavé finanční ohodnocení závislé na výsledcích
- Zázemí stabilní IT firmy s dlouholetou tradicí
- Podporu týmových, přátelských a zároveň profesionálních spolupracovníků
- Příspěvek na penzijní připojištění nebo životní pojištění
- Služební vůz i pro soukromé účely
- 25 dnů dovolené
- 5 sickdays
- Flexibilní pracovní doba a možnosti Home Office
- Firemní kurzy angličtiny
- Možnosti dalšího odborného vzdělávání a rozvoje
- Stravenky, občerstvení na pracovišti zdarma
- Pojištění odpovědnosti zaměstnanců za škody způsobené zaměstnavateli
- Možnost využití dealerských slev od určených dodavatelů na zboží pro osobní spotřebu
- Firemní akce
- Kariérní rozvoj

Čeho si u nás nejvíce cení naši zaměstnanci?
- Stabilního zázemí s možností seberealizace a osobního rozvoje
- Otevřeného přístupu a přátelské atmosféry
- Profesionálního, zodpovědného a svědomitého týmu

Region
Nástup
Dohodou
Mzda
90000
Typ zaměstnání
Plný úvazek
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko