GIT Consult

Security Architect

Security Architect Publikováno: 29.11.2018

Náš klient je významným dodavatelem informačních a komunikačních systémů a aplikací se zaměřením na konvergentní sítě, jejich služby a bezpečnost.

Náplň práce

Co konkrétně bude součástí vašich každodenních aktivit:

- Konzultační činnost v oblasti architektur bezpečnosti, stanovování cílů, postupů a priorit, identifikace rizik a návrhy nápravných opatření. Návrh a rozvoj bezpečnostních architektur, šíření bezpečnostního povědomí u zákazníků z různých oblastí.
- Provádění auditů a GAP analýz souladu ICT prostředí zákazníků s požadavky příslušných regulatorních předpisů.
- Účast na interních procesech stanovování strategických cílů společnosti, rozvoje produktového portfolia, interní oponentury dodávaných bezpečnostních projektů.
- Podpora obchodních aktivit se zaměřením na bezpečnostní dodávky, účast na jednáních a na tvorbě nabídek.

Místo výkonu práce: Praha 4 - Pankrác

Požadavky

- Ovládáte problematiku IT bezpečnosti v celé škále možného nasazení od organizační bezpečnosti, přes zabezpečení sítí, koncových stanic, mobilních zařízení, serverů až po bezpečnost virtuálního a cloudového prostředí (uvítáme i znalosti problematiky bezpečnostního testování).
- Máte zkušenosti s návrhem architektur v různých oblastech ICT.
- Jste držitelem bezpečnostní certifikace typu CISSP, eventuálně CISA, CISM, CEH.
- Znáte regulatorní předpisy v oblasti bezpečnosti (ZKB, GDPR, PCI DSS, PS apod.)
- Orientujete se ve standardech, doporučeních a metodikách pro oblast bezpečnosti organizací a sdružení jako ISO/IEC 27k, NIST, SANS, OWASP apod.
- Hovoříte anglicky na středně pokročilé úrovni (B1-B2)

Nabízíme

- Služební vůz i pro soukromé účely
- 25 dnů dovolené
- 5 sickdays
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Flexibilní pracovní doba a možnosti Home Office
- Firemní kurzy angličtiny
- Pojištění odpovědnosti zaměstnanců za škody způsobené zaměstnavateli

Čeho si u nás nejvíce cení naši kolegové / kolegyně?
- Otevřeného přístupu a přátelské atmosféry
- Profesionálního, zodpovědného a svědomitého týmu

Region
Nástup
Dohodou
Mzda
od 80 000
Typ zaměstnání
Plný úvazek
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko