GIT Consult

Security konzultant

Security konzultant Publikováno: 21.08.2020

Ryze česká společnost, která je předním dodavatelem integrovaných řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií. Posláním této společnosti je dělat svým klientům život jednodušší a hledat inovativní řešení pro každého.

Náplň práce

Náš klient je předním dodavatelem v oblasti informačních a komunikačních technologií.

Baví Vás analyzovat slabá místa? Neunikne Vám žádný detail? Baví Vás hledat řešení a navrhovat ucelený systém IT zabezpečení? Chtěli byste být členy skupiny odborníků zabývající se bezpečnosti informací a pracovat na velmi zajímavých komerčních i vládních projektech?

Vaším úkolem bude přinést zjednodušení, inovaci a užitek našim klientům.

Co konkrétně bude součástí vašich každodenních aktivit?
- Technická implementace primárně v oblasti PAM (Privileged Access Management)
- Znalost nebo zájem o další bezpečnostní řešení z oblastí log managementu nebo Network Traffic Analysis výhodou
- Návrh a rozvoj bezpečnostních architektur
- Implementace svěřených řešení
- Realizace dokumentace
- Šíření bezpečnostního povědomí u našich zákazníků z různých oblastí obchodu i státní správy
- Konzultační činnost v oblasti architektur bezpečnosti, identifikace rizik a návrhy nápravných opatření
- Podpora obchodních aktivit se zaměřením na bezpečnostní dodávky, účast na jednáních a na tvorbě nabídek

Požadavky

- Máte ideálně zkušenosti alespoň 2 roky na stejné nebo obdobné pozici
- Znalost řešení PAM (Privileged Access Management) podmínkou
- Znalost řešení pokročilé detekce hrozeb v síti nebo log managementu výhodou
- Odborné certifikace z výše uvedených oblastí výhodou
- Mluvíte anglicky alespoň na středně pokročilé úrovni (B1-B2)

Nabízíme

- Služební vůz i pro soukromé účely
- Placené vzdělávání a váš rozvoj - placené certifikace, technické a soft-skills školení
- Možnost spolupráce se seniorními bezpečnostními konzultanty
- Práci se špičkovými technologiemi
- Zázemí stabilní IT firmy s dlouholetou tradicí
- 25 dnů dovolené
- 5 sickdays
- Flexibilní pracovní doba a možnosti Home Office
- Příspěvek na penzijní nebo životní pojištění
- Firemní kurzy angličtiny
- Pojištění odpovědnosti zaměstnanců za škody způsobené zaměstnavateli
- Firemní akce
- Kariérní rozvoj

Čeho si u nás nejvíce cení naši zaměstnanci?

- Stabilního zázemí s možností seberealizace a osobního rozvoje
- Otevřeného přístupu a přátelské atmosféry
- Profesionálního, zodpovědného a svědomitého týmu

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko