GIT Consult

Senior databázový administrátor

Senior databázový administrátor Publikováno: 06.08.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Navrhujete databázová řešení a podílíte se na jejich implementaci
- Zajišťujete provoz a údržbu ve spolupráci s globálním servisním centrem a řešíte provozní problémy (podpora třetí úrovně)
- Přispíváte k automatizaci ve všech oblastech (údržba, nasazování kódu, monitorování, zálohování, …)
- Definujete databázové standardy a zajištujete shodu s nimi, udržujete prostředí na aktuálních verzích
- Poskytujete podporu vývojářům a ostatním technickým týmům v oblasti programování za účelem zajištění budoucího bezproblémového provozu, bezpečnosti a optimalizace výkonu databáze

Požadavky

- Znalost konceptů a administrace databází (Oracle a MS SQL)
- Programování a optimalizace SQL a transakčního kódu (PL/SQL a T-SQL)
- Zkušenosti s laděním výkonu, zabezpečením databází a šifrováním dat
- Zkušenost s řešeními pro vysokou dostupnost a DR
- Základní schopnost práce v Unixovém prostředí a znalost Shell skriptování
- Obecná znalost IT systémů, infrastruktury, programování a DevOps prostředí
- Výhodou je zkušenost s aplikačními servery (Oracle iAS, OHS, Weblogic), Oracle Financials, DB2, webservices (REST/SOAP/JSON)
- Anglický jazyk na komunikativní úrovni

Nabízíme

- Budete mít prostor předávat svoje zkušenosti ale zároveň se rozvíjet a posouvat dál
- Vaše práce bude mít smysl a potenciál
- Home office je samozřejmostí
- Slevu na firemní výrobky/služby
- Příspěvek k penzijnímu/životnímu pojištění
- Stravenky
- Firemní občerstvení
- Cafeteria systém

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko