GIT Consult

Senior Liferay developer

Senior Liferay developer Publikováno: 29.11.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- návrh a vývoj frameworku založeného na Liferay 7.0 pro vývoj aplikací

Požadavky

- zkušenosti s návrhem a vývojem aplikací na platformě Java EE
- zkušenosti s návrhem a vývojem portálových aplikací pro Liferay ve verzi 6.2 nebo 7.0
- týmový hráč s širokým rozhledem v oblasti technologií používaných pro vývoj Java aplikací

Požadované znalosti:
- pokročilá znalost jazyka Java, OOP a návrhových vzorů
- velmi dobrá orientace v technologiích Java EE platformy
- velmi dobrá znalost Liferay ideálně verze 7.0
- dobrá znalost portlet specifikace
- znalost Alloy UI
- znalost Velocity
- zkušenosti s JSP, JSF
- znalost Spring frameworku
- znalost HTML, CSS, XML, JavaScript (jQuery)
- praktické zkušenosti s SVN, Maven
- znalost nástrojů pro návrh SW – Enterprise Architect, UML

Výhodou
- znalost JIRA, GIT, SonarQube, Sauce Labs
- administrace webových a aplikačních serverů (Tomcat, JBoss)

Nabízíme

- práci na významném rozsáhlém a dlouhodobém projektu
- odpovídající finanční ohodnocení
- možnost vzdělávání, které podpoří Váš odborný růst
- firemní akce
- benefitní program (5 týdnů dovolené, mobilní telefon, penzijní a životní připojištění, možnost home office, kurzy angličtiny, atd.)

Region
Obor
Nástup
Ihned
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko