GIT Consult

Senior PHP developer

Senior PHP developer Publikováno: 28.11.2019

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

- Vývoj v PHP

Požadavky

- Praxe programování v PHP nejméně 5 let
- Znalost SQL a návrhu a optimalizace databázové struktury
- Zkušenost s MVC frameworky
- Znalost JavaScript, jQuery
- Znalost verzovacího systému GIT a feature branch workflow
- Praktické zkušenosti s REST, SOAP a integracemi systémů
- Znalost Linux serveru (Debian nebo CentOS/RHEL), základní administrační zkušenosti, znalost skriptování v Bash
- Zkušenosti s CI a automatizovaným deploymentem výhodou
- Očekáváme odpovědnost za kód, dodržování DRY a Clean Code principů
- AJ na úrovni čtení technické dokumentace
- Zkušenost se SCRUM metodikou
- Orientace v agilních technikách

Výhodou jsou zkušenosti s PHP 5.3
Výhodou je znalost MSSQL či Sybase ASE

Nabízíme

- 2x do roka se vyplácí bonus 12% z hrubé mzdy, co vychází jako 13.plat
- pružní pracovní doba - 9,00 - 14,30 tam musí být, vyrovnávací období je týden (aby jste měli 40 hodin odpracováno)
- téměř nulová fluktuace na IT
- opravdu hodně velké možnosti na školení a rozvoj - HR to hodně podporuje
- lidi si ve firmě tykají, kultura je neformální a atmosféra velmi dobrá, není dresscode
- kolárna a sprcha
- možnost parkovat na vlastním parkovišti, kdyby se náhodou stalo, že se tam někdo nevejde, tak v okolí nejsou zony a je možné parkovat i tam
- moc hezké prostory
- firemní akce, teambuildingy
- hackatony, konference
- ve firmě není potřeba angličtina

Region
Obor
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko