GIT Consult

Senior Sales / Pre-sales executive – ERP systems

Senior Sales / Pre-sales executive – ERP systems Publikováno: 21.03.2019

Naším klientem je světový leader v oblasti průmyslové a podnikové automatizace.

Náplň práce

Chcete být na úplném začátku a podílet se na vzniku a budování nového Sales a Pre-sales oddělení?

Využijte příležitost a zúročte svoje zkušenosti a schopnosti v nově vznikajícím oddělení renomované a zavedené mezinárodní společnosti!

- Vaší zodpovědností bude přímý prodej SW řešení
- budete se zabývat např. 'Factory Talk, Analytics, IIOT, Industrie 4.0, Smart Manufacturing, Digital Operations, Manufacutring Intellingece, Quota, PTC, atd.
- stanete se 'Subject Matter Expertem' (SME) v oblasti automatizace výroby
- budete podporou pro členy obchodního týmu při interpretaci požadavků klientů

Požadavky

- VŠ vzdělání
- vyníkající znalost anglického jazyka
- předchozí praxi z pre-sales, přímého prodeje nebo konzultační činnosti

Nabízíme

- zajímavou práci pro stabilní a renomovanou US společnost
- motivující platové ohodnocení a bonusy
- flexibilní pracovní dobu
- nadstandardní benefity

Kontaktní osoba
Jaroslava Tyllerová