GIT Consult

Service owner – Linux platforma

Service owner – Linux platforma Publikováno: 29.04.2020

Jedna z největších a technologicky nejvyspělejších finančních institucí. Mějte možnost udávat trendy a nastavovat směr českému bankovnictví.

Náplň práce

- Zajišťovat provoz daných platforem a aplikací
- Podílet se na nasazování nových verzí
- Řešit vzniklé situace a incidenty
- Podporovat a spolupracovat s vývojovými týmy
- Optimalizovat výkon spravovaných platforem a aplikací

Požadavky

- SŠ/VŠ se zaměřením na IT
- Zkušenosti s provozem aplikačních serverů, Java EE
- Znalost API SOAP a REST výhodou
- Zkušenosti s Linux a scriptováním
- Praktická znalost SQL
- Základní znalost IT infrastruktury
- Znalost DMS výhodou

Nabízíme

- Roční bonus
- Příležitost rozvoje v oblasti platforem a aplikací budoucnosti
- Možnost pracovat v mladém a dynamickém kolektivu
- Příležitost zapojit se do rozvoje za použití nových technologií
- Možnost pracovat v agilním týmu
- Příspěvek na penzijní připojištění (doplňkové penzijní spoření) až do výše 28 800 Kč/rok
- Stravenky (v hodnotě 110 Kč za den) plně hrazené zaměstnavatelem
- Cafeteria systém 9.600 Kč (možnost Multisport karty)
- Dovolená v rozsahu 5 týdnů ročně, 12 dní volna navíc
- Zdravotní volno 5 dnů ročně
- Mobilní telefon a notebook i k soukromým účelům
- Vzdělávací a rozvojové akce

Kontaktní osoba
Rastislav Bučko