GIT Consult

Síťový a Bezpečnostní Administrátor

Síťový a Bezpečnostní Administrátor Publikováno: 09.01.2019

Pro našeho klienta, předního dodavatele řešení v oblasti informačních a komunikačních technologií hledáme vhodného člověka na pozici Síťového admina.

Náplň práce

Do spíše introvertního týmu hledáme vhodného člověka, kterého hlavní úkoly budou:
Vzdálený dohled a konfigurace zařízení komunikační, systémové a bezpečnostní infrastruktury zákazníka v nepřetržitém směnném provozu 7x24x365 -> nutno pracovat ve 12 hodinovém směnovém režimu (práce o víkendech, ve svátcích dle rozvrhu směn) -> 14-15 volných dní v měsíci

Řešení bezpečnostních i provozních incidentů, problémů a poruch
Detekce a analýza bezpečnostních narušení a rizik v informačních systémech za pomoci SIEM nástrojů
Podpora zákazníka a komunikace s jejich helpdesky
Komunikace s dohledovými centry providerů a subdodavateli

Požadavky

SŠ vzdělání z technického oboru ('síťařina')
Student IT VŠ
Pozice je taktéž vhodná pro absolventa
Orientace v IT technologiích, zejména v oblasti sítí (routing, switching) a v oblasti počítačové bezpečnosti
Znalost některého z management nástrojů pro provozní monitoring (výhodou)
Znalost některého SIEM nástroje/nástrojů (výhodou)
Technické znalosti zranitelnosti IT systémů (výhodou)
Znalost CISCO technologií, postačuje na úrovni CCNA - certifikace není potřebná, stačí znalost
Anglický jazyk na komunikativní úrovni (psaná/mluvená)

Nabízíme

Zázemí stabilní české IT firmy s dlouholetou tradicí
Profesionalitu spolupracovníků
25 dní dovolené
5 dní sick day
Kurzy Angličtiny a jiné zvyšování odbornosti
Proplacení CCNA školení
Stravenky a občerstvení na pracovišti zdarma

Region
Nástup
ASAP
Mzda
20000 - 40000 CZK
Kontaktní osoba
Marek Haládik