GIT Consult

Síťový specialista – senior

Síťový specialista - senior Publikováno: 30.01.2019

Pro našeho klienta, mezinárodní společnost, která se zabývá především vývojem informačních systémů ERP, hledáme zkušeného člověka na pozici síťového specialisty pro divizi infrastruktury.
Hledáme 'komplexního' síťaře, který by se přidal do některých z týmů našeho klienta a to na základě preferencí a znalostí.

Náplň práce

- základním požadavkem na kandidáta je znalost 'síťařiny' a schopnost navrhovat komplexní řešení
- administrace LAN / WAN sítě společnosti a zákazníků
- samostatné řešení technických problémů
- komunikace s interními i externími zákazníky
- návrhy architektur a řešení v rámci rozvoje sítě společnosti i zákazníků, účast na větších projektech
- pohotovost 24/7 on-call (s pravidelným střídáním)
- psaní dokumentace

V případě juniorních kandidátů (2-3 roky praxe) je klient ochoten dát šanci člověku s potenciálem a reálnými zkušenostmi

Požadavky

Osobnostní předpoklady a dovednosti
- orientace v problematice sítí LAN / WAN
- znalost Cisco produktů, Cisco IOS, práce na příkazovém řádku
- znalost základních síťových protokolů (DNS, NTP, SMTP, HTTP / S, atd.)
- výborné komunikační dovednosti, schopnost pracovat v týmu
- odpovědný přístup k práci, flexibilita
- ochota se dále vzdělávat
- alespoň 2 roky zkušeností v oblasti sítí

Nice to have:
- znalost routovacích protokolů
- zkušenost s používáním unixových nástrojů
- základní znalost v oblasti balancingu a firewall
- pracovní zkušenost z větší společnosti
- technicky zaměřená certifikace v oblastí sítí

Nabízíme

- možnosti vzdělávání a osobního růstu
- sportovní aktivity
- práce v dynamickém týmu
- příspěvek na penzijní připojištění
- flexibilní pracovní doba

Kontaktní osoba
Marek Haládik