GIT Consult

Skladník + řidič VZV – krátkodobá i dlouhodobá spolupráce

Skladník + řidič VZV - krátkodobá i dlouhodobá spolupráce Publikováno: 20.03.2020

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Jste to právě vy, koho se dotkla současná situace, jste momentálně bez příjmu a máte oprávnění na řízení vysokozdvižného vozíku? Rádi byste si přivydělali pár korun na víc? Pokud ano, neváhejte a obraťte se na nás. Sháníme uchazeče o práci do skladu.

Co vás u nás čeká?
- obsluha a řízení VZV
- skladová činnost: příjem, balení a kompletace zboží, příprava zboží k expedici
- pracovní doba je na 12-ti hodinové směny (střídáme se ve skupinách, abychom se v současné situaci potkávali co nejméně)
- víme, že bezpečnost je důležitá a proto při práci používáme ochranné pomůcky (respilon, rukavice) a desinfekci

Požadavky

- platné oprávnění na VZV nutností
- možnost pracovat na 12-ti hodinové směny
- ochota odpracovat alespoň 10 směn
- chuť do práce a dobrá nálada

Nabízíme

- práci na HPP nebo DPČ
- mzdu 125 Kč/h + bonusy
- občerstvení na pracovišti zdarma
- nástup možný ihned

Místo výkonu
Úžice
Nástup
Ihned
Mzda
125 Kč/hodina
Typ zaměstnání
Částečný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Sierra