GIT Consult

Skladník/ce na vychystávání objednávek

Skladník/ce na vychystávání objednávek Publikováno: 16.05.2018

Popis zaměstnavatele

Náplň práce

Hledáme prima parťáky do skladu do Popůvek u Brna.

Práci zvládne kdokoliv i bez předchozí praxe ze skladu. Nováčky zaškolíme!

Jaká bude Vaše náplň práce?

- Do interního systému dostanete objednávku od zákazníka
- Ve skladě vyzvednete zboží, budete pracovat se čtečkou čárových kódů
- Zboží zabalíte a připravíte na paletu
- Vytisknete dokumenty k odeslání – štítky, faktury a dodací listy
- A je to, jde se na další objednávku – není to nic složitého, že? 🙂
- Práce je ve dvousměnném pracovním režimu, ranní směna 6,00 – 14,30 a odpolední 13,30 – 22,00 a o víkendech nepracujeme. Takže když budete mít odpolední, zvládnete třeba oběhnout úřady nebo odvést děti do školy/školky.

Požadavky

Jak vypadá náš ideální kandidát?

- Zkušenost ze skladu je pro vás výhodou, ale nemusíte se bát, vše vám vysvětlíme
- Práce s počítačem je pro vás hračka
- Máte zodpovědný přístup k práci, je na vás spolehnutí a fyzické práce se nebojíte
- Jste týmový hráč, který nezkazí žádnou legraci

Nabízíme

Co za to dostanete?

- Nástupní mzdu 21 300 Kč + 13. A 14. mzdu, příspěvek na dopravu 1000 Kč
- 25 dní dovolené
- Stravenky
- Občerstvení na pracovišti - nápoje, káva
- Skvělou partu kolegů
- Důležité místo v rodinné firmě
- HPP na dobu neurčitou v kmenovém stavu společnosti
- Pracoviště v Popůvkách - u skladu je možné parkovat na zaměstnaneckém parkovišti a kousek od skladu je zastávka autobusu

Pokud Vás pozice zaujala, prosím odpovězte prostřednictvím odpovědního formuláře, s Vaším přiloženým aktuálním životopisem nebo aspoň se stručným popisem Vašich pracovních zkušeností.

Děkujeme a budeme se těšit na vaše reakce.

Místo výkonu
Popůvky u Brna
Nástup
ihned nebo dohodou
Mzda
21 300 Kč + 1000 Kč příspěvek na dopravu + 13. a 14 mzda
Kontaktní osoba
Iveta Pešková