GIT Consult

Software architekt pro doménu korporátního financování

Software architekt pro doménu korporátního financování Publikováno: 08.10.2018

Prestižní finanční instituce působící na českém kapitálovém trhu.

Náplň práce

Hledáme SW Architekta pro vývoj interní bankovní aplikace. Klientem je významná česká banka.

- Pracovní náplň SW architekta zahrnuje práci s vysokou mírou profesionální samostatnosti na projektech
- Práci s technologiemi IBM BPM, IBM ESB, Oracle DB, ITIM, LDAP, J2EE …. atd.
- Dohled nad analytickými výstupy dodavatele, validace funkčnosti, následné vyhodnocení v produkčním prostředí i testu
- Udržování vztahu s interním klientem a komunikace (vyjasnění zadání, doporučení návrhu řešení, pomoc s vyhodnocením chování po nasazení na produkci, sběr zpětné vazby od BU stakeholderů

Požadavky

- Vzdělání VŠ min. bakalářský stupeň
- Odborná znalost IT (znalosti v oblasti BPM výhodou)
- Angličtina na úrovni B1 – středně pokročilá znalost

Klíčové dovednosti:
- Umět aplikovat zkušenosti v oblasti logického a fyzického návrhu řešení
- Praktické zkušenosti s analytickými nástroji a nástroji CASE, znalost UML, znalost metodologií pro podporu vývoje aplikací.
- Umět používat v praxi koncepty SOA architektury

Nabízíme

- Práci v týmu zkušených lidí v oboru business proces managementu.
- Zázemí silné a stabilní mezinárodní bankovní skupiny
- 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky, sleva na bankovní produkty, příspěvky na penzijní a životní pojištění, 2 dny zdravotního volna, Cafeterie
- Pružnou pracovní dobu a využití Home office

Region
Obor
Nástup
Ihned
Kontaktní osoba
Rastislav Bučko