GIT Consult

Specialista back office – nepotřebujete jazyky

Specialista back office - nepotřebujete jazyky Publikováno: 14.05.2018

Popis zaměstnavatele

Naším klientem je významná energetická společnost.

Náplň práce

Pro našeho klienta - Pražskou energetiku hledáme kandidáty na pozici SPECIALISTA BACK OFFICE. Na tuto pozici nepotřebujete žádné jazyky!

- zpracování agendy zákaznických smluv a požadavků při změně dodavatele energií
- evidence a kontrola zpracovaných smluv a požadavků
- řešení nestandardních požadavků
- denní práce v SAPu
- podpůrná administrativa
- komunikace v rámci společnosti i s externími společnostmi

Požadavky

- SŠ vzdělání zakončené maturitní zkouškou
- středně pokročilá znalost MS Office
- zkušenost v administrativě podmínkou (alespoň půl roku)
- samostatnost, spolehlivost, zodpovědnost, organizační schopnosti

Nabízíme

- pružnou pracovní dobu v délce 37,5 hodiny týdně
- měsíční mzdu 26.000-27.500 Kč
- pracovní smlouvu na 1 rok s možností dlouhodobé spolupráce
- zaměstnanecké benefity (stravenky, sick days, týden dovolené navíc)
- příjemné a moderní pracovní prostředí
- nástup: ihned/dohodou

Region
Nástup
Ihned/dohodou
Mzda
22 000 - 27 500 Kč
Typ zaměstnání
Plný úvazek
Kontaktní osoba
Karolína Čapková